Tel. kom.:   537 660 680

Łukomski - Rolety, Żaluzje, Markizy - Nasza oferta

Produkcja, montaż, naprawy pogwarancyjne

Łukomski - Rolety, Żaluzje, Markizy to ceniona marka na rynku łódzkim i ogólnokrajowym, działająca już od 1992 roku. Jako firma pomagamy w realizacji kompleksowej dekoracji okien. Oferujemy bezpłatną wycenę i pomiar oraz montaż przez doświadczonych monterów. Udzielamy również porad w zakresie wszystkich typów osłon okien. Ich dobór to niezwykle istotna decyzja dla stworzenia odpowiedniego klimatu, oraz podkreślenia charakteru każdego wnętrza. W naszej firmie Łukomski - Rolety, Żaluzje, Markizy - możesz zamówić rolety, żaluzje lub inne pozycje z naszej oferty do samodzielnego montażu, lub skorzystać z pomocy naszych specjalistów przy ich montażu. Montaż realizowany przez naszą firmę to stuprocentowa pewność i gwarancja poprawnego działania oferowanych przez nas produktów. Nie czekaj więc! Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu sprzedaży - tu wybierzesz najlepsze rozwiązanie, pasujące do Twoich potrzeb.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą elementów rolet materiałowych, żaluzji pionowych, żaluzji poziomych, plis materiałowych, moskitier na drzwi i okna oraz sprzedażą gotowych wyrobów w postaci rolet materiałowych, plis, żaluzji pionowych, żaluzji poziomych, moskitier, markiz oraz rolet zewnętrznych.

Kolorystyka

ŁUKOMSKI - Żaluzje, Rolety, Moskitiery - Łódź

Nasza oferta:

 • Rolety materiałowe Rolety materiałowe

Rolety materiałowe Oferujemy Państwu rolety, które ze względu na wielką paletę barw i wzorów oraz różnorodność stylów, które korelują z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusty. Rolety materiałowekasetach z prowadnicami i osłoną na materiał, doskonale komponują się z oknem. Dostępne są różne kolory kaset i prowadnic. Nowością są roletki dzień-noc.

 • Rolety materiałowe wolnowiszące Rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety materiałowe wolnowiszące Rolety te możemy zainstalować do ściany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okna. Dokonując wyboru miejsca i sposobu umocowania rolety musimy wziąć pod uwagę możliwość łatwego otwierania okna po zainstalowaniu rolety. Duży wybór kolorów pozwala dopasować rolety do wnętrza. Do okien wykonanych z PCV montaż możemy wykonać w sposób bezinwazyjny - przy pomocy specjalnych uchwytów (nie musimy wiercić otworów w ramie okna). Inny rodzaj rolet to RZYMSKIE DRAPOWANE.

 • Żaluzje poziome Żaluzje poziome 25 i 16 mm aluminiowe

Żaluzje poziome Żaluzje aluminiowe to połączenie prostoty konstrukcji i bardzo długiej żywotności. Charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną. Powodują odbijanie aż 70% promieniowania słonecznego powodując w czasie upałów spadek temperatury nawet o ok. 7 stopni Celcjusza. Podczas mrozów zasłonięte żaluzje zapobiegają utracie ciepła. Żaluzje aluminiowe - to najpopularniejsza tania wersja osłony okien przed słońcem. Bardzo dobrze integrują się z oknem, możliwość regulacji dopływu światła. Bardzo duża kolorystyka. Montaż na szybę, ramę, lub bezinwazyjnie.

 • Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane 25 i 50 mm

Żaluzje drewniane W obecnych czasach coraz chętniej podczas projektowania wnętrz sięgamy po materiały naturalne. Stąd coraz większe w ostatnim czasie zainteresowanie żaluzjami drewnianymi. Wykonane są z wysokogatunkowego drewna, wybór kolorów.

 • Plisy materiałowe - żaluzje plisowane Plisy materiałowe - żaluzje plisowane

Plisy materiałowe - żaluzje plisowane Plisy materiałowe znane też jako żaluzje plisowane lub rolety plisowane to nowoczesna osłona okien, której zasadniczym elementem jest materiał zwijany w harmonijkę. Plisy sterowane się za pomoc uchwytów - w dolnym i górnym profilu lub za pomocą sznurków. Można je sterować również silnikiem elektrycznym. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie - bo można je ustawić tak aby zasłaniały wybrany fragment okna - od dołu do góry.

 • Rolety zewnętrzne aluminiowe Rolety zewnętrzne aluminiowe

Rolety zewnętrzne aluminiowe Jest to bardzo doskonałe rozwiązanie na cały rok. Zastosowanie rolet zewnętrznych aluminiowych zapewnia nie tylko energooszczędność ale także bezpieczeństwo i prywatność. Zewnętrzne rolety aluminiowe spełniają rolę zabezpieczającą i ocieplającą. Kolor można dopasować do elewacji domu.

 • Karnisze metalowe Karnisze metalowe

Karnisze metalowe Karnisz metalowy - aluminiowy to nowe rozwiązanie stosowane w naszych domach. Karnisze metalowe wykonane z aluminium cechują się lekką wagą, oraz ciekawymi sposobami montażu żabek - przykładowo - montaż wewnątrz profilu karnisza.

 • Parapety Parapety

Parapety Oferowane przez naszą firmę - parapety zewnętrzne jak i wewnętrzne - charakteryzuje bardzo ciekawe wzornictwo, uniwersalność oraz bogata kolorystyka.

 • Okna Okna

Okna Okna - to jeden z najważniejszych elementów naszego domu. Ich odpowiednio dobrane właściwości podkreślą jego charakter. Staną się wizytówką budynku. Okna oferowane przez naszą firmę zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

 • Drzwi oraz wyciszanie drzwi Drzwi oraz wyciszanie drzwi

Drzwi oraz wyciszanie drzwi Drzwi zewnętrzne - wejściowe oraz wewnętrzne - pokojowe. Montaż oraz bardzo skuteczne ich wyciszanie.

 • Moskitiery na drzwi i okna Moskitiery na drzwi i okna

Moskitiery na drzwi i okna Wspaniałą atmosferę każdego letniego wieczoru, mogą nam zakłócić i zniszczyć latające owady - komary czy też krążące wokół naszego stołu osy. Idealnym rozwiązaniem na tego typu kłopotliwe sytuację - jest zastosowanie moskitier. Moskitiery na drzwi i okna - to praktyczna i bardzo funkcjonalna ochrona przed wszelkimi insektami.

 • Markizy Markizy

Markizy Markizy z naszej firmy Łukomski - Rolety, Żaluzje, Markizy zapewniają znakomity komfort wizualny i termiczny. Markizy tarasowe to nie tylko wspaniała ochrona, ale również niepowtarzalny wygląd. Markizy są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

http://www.roletyzaluzjelodz.pl